29 listopada 2017


Majonez Kielecki z tytułem SUPERBRANDS 2018!

Majonez Kielecki został ponownie uznany za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku. O przyznaniu tytułu Superbrands 2018 zadecydowali konsumenci w ramach niezależnego badania.

Superbrands to tytuł przyznawany przez międzynarodową organizację The Superbrands Ltd. działającą w ponad 80 krajach. W Polsce od ponad 10 lat, za jej pośrednictwem nagradzane są marki, które osiągnęły sukces rynkowy.

W poprzednich edycjach badanie mające na celu wyłonienie laureatów przeprowadzane było w dwóch etapach. W pierwszym brano pod uwagę opinię ponad 15 tys. niezależnych osób, następnie najwyżej punktowane pozycje poddawane były ocenie Radzie Marek, składającej się z 40 ekspertów w dziedzinie marketingu.

W tym roku po raz pierwszy decyzja o przyznaniu wyróżnień zależała tylko od głosów konsumentów. W rezultacie w gronie laureatów znalazły się jedynie marki, które Polacy darzą zaufaniem i doceniają jakość ich produktów. Dzięki temu, jedną z najbardziej uznanych marek został Majonez Kielecki, który jest obecny na rynku od 1959 roku.

Nasze Aktualności

16 marca 2018

Idealne trio na Wielkanoc od WSP Społem

Do Wielkanocy coraz bliżej, w związku z tym warto już teraz zaplanować świąteczne menu i zrobić listę zakupów.

Czytaj
16 marca 2018

Tatarski, czosnkowy, a może chrzanowy?

Kiedy przygotowania świątecznego menu nie idą tak, jak powinny, a Ty masz na głowie mnóstwo obowiązków, pozwól sobie pomóc!

Czytaj
1 marca 2018

„Kielecki” na świątecznym stole

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” rusza z wielkanocną kampanią reklamową Majonezu Kieleckiego.

Czytaj