19 stycznia 2016


Odświeżona linia chemii gospodarczej WSP “Społem”

Popularne artykuły chemii gospodarczej produkowanej przez WSP Społem – Kuchcik PLUS i Pasta Błysk przeszły metamorfozę! Zmiany dot. składu produktów, opakowań oraz etykiet.

Kuchcik PLUS to udoskonalony, skoncentrowany płyn do mycia naczyń, który skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami. A odkąd został wzbogacony o glicerynę, dba także o dłonie. Co więcej, zmywanie w nim to czysta przyjemność. Produkt nie pozostawia zacieków na naczyniach oraz nadaje im połysk. Kuchcik PLUS poza swoim głównym zastosowaniem polecany jest także do mycia i czyszczenia wszelkiego typu dużych powierzchni – glazury, mebli i podłóg z tworzyw sztucznych. Płyn dostępny jest w dwóch rodzajach opakowań tj. poręcznej butelce 500 ml oraz praktycznym 5 kg pojemniku.

Z kolei Pasta samopołyskowa Błysk to sposób na matową podłogę
w każdym domu! Produkt można używać do wszystkich rodzajów powierzchni. Pasta Samopołyskowa Błysk odświeża wygląd parkietów, płytek pcv oraz lastriko. Zawarty w składzie akrylowy nabłyszczacz nadaje podłodze wyraźny połysk i to bez dodatkowego froterowania. Podczas jej stosowania w powietrzu unosi się przyjemny zapach wosku. Pastę można nabyć zarówno w wersji 500 ml, jak i 5 kg.

Praktyczne i skuteczne rozwiązania tylko z produktami WSP Społem!

Nasze Aktualności