23 listopada 2016


Majonez Kielecki – supermarką!

Tegoroczna edycja badania konsumenckiego Superbrands 2016/2017 właśnie została rozstrzygnięta. Wśród laureatów znalazł się flagowy wyrób Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” – Majonez Kielecki. Marka została uznana za jedną z najsilniejszych na polskim rynku!

„To już kolejne wyróżnienie Superbrands dla Majonezu Kieleckiego! Niezmiernie cieszymy się, że nasz sztandarowy produkt jest chętnie wybierany i doceniany przez pokolenia konsumentów. Fakt ten motywuje nas do jeszcze intensywniejszej pracy!” – mówi Michał Mius, Prezes Zarządu WSP Społem

Superbrands to nagroda przyznawana przez międzynarodową organizację The Superbrands Ltd. działającą w ponad 80 krajach. W Polsce od ponad 10 lat, za jej pośrednictwem nagradzane są marki, które osiągnęły sukces rynkowy. Do kryteriów podlegających ocenie zaliczają się m.in.: wielkość rocznej sprzedaży, wysokość budżetu reklamowego oraz rozpoznawalność.

W tegorocznym badaniu wzięło udział 15 000 respondentów, którzy spośród 2000 produktów z różnych branż, wskazali te ich zdaniem najlepsze. W kategorii „sosy, przyprawy, oleje” nagrodę główną otrzymał właśnie Majonez Kielecki.

Nasze Aktualności