15 stycznia 2024


Premierowy smak od stycznia w sklepach: Chrzan Luksusowy z jalapeno!

Dla producentów FMCG nowy rok to nie tylko czas wytężonych podsumowań i planowania kolejnych działań, ale także wprowadzenia do oferty kolejnych propozycji smakowych. Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” debiutuje z prawdziwą perełką dla kochających ostrość na talerzu.

Chrzan Luksusowy z jalapeno 180 g, bo o nim mowa, to nieoczywista nowość, która może znaleźć szerokie grono wielbicieli. Wyraziste smaki wybierane są coraz chętniej przez młodych, ale to nie reguła – podobne nowości odkrywane są także przez starszych konsumentów, ceniącym eksplozję smaków.

Wyrób świetnie komponuje się z wszelkiego rodzaju mięsami, wędlinami, kanapkami, zupami oraz sosami czy marynatami. Może być wykorzystywany również jako dodatek do warzyw ponadto, jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Podobnie, jak pozostałe wyroby firmy WSP „Społem”, Chrzan Luksusowy z jalapeno nie zawiera sztucznych barwników. Za piękną barwę sosu odpowiada rozdrobniona papryczka jalapeno (17%), połączona z dużą ilością tartego chrzanu (aż 40%). To ona wzmacnia efekt ostrości, oferując konsumentom prawdziwe pikantne doznania. Informuje o tym specjalny znak: „Extra ostry”.

Opracowany w ubiegłym roku produkt trafi już w styczniu 2024 na sklepowe półki. Początkowo będzie dystrybuowany w rejonie Kielc, następnie w kolejnych miastach i online.

Nasze Aktualności