24 kwietnia 2020


3 pomysły na domowe przekąski

Sekret najlepszych, domowych przekąsek polega na tym, że ulubiony ich wariant, taki jak Snack – Przysmak Świętokrzyski, można podawać na kilka sposobów. Czerpiąc inspirację z kuchni świata oraz własnej wyobraźni: wspomnienie z dzieciństwa, coś zamiast nachos albo pyszności serwowane w różnych zakątkach Wschodu – m.in. balijskie nasi goreng z chrupkim przysmakiem u boku…

Snack – Przysmak Świętokrzyski to pyszna przekąska do samodzielnego przygotowania ceniona nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wyglądem oraz smakiem przypomina znane z dzieciństwa prażynki. Z tą różnicą, że Przysmak przygotowujemy każdorazowo na świeżo, co daje ciekawsze walory smakowe. Oto przekąska inna niż wszystkie!

Smak dzieciństwa

Dla niektórych prażynki, dla innych chrupki kukurydziane albo chipsy. Łączy je chrupkość, przeważnie lekko słony smak oraz fakt, że wiele osób sięga po nie z sentymentem. A czasami niczym po zakazany owoc…

Ciekawą alternatywą jest Snack – Przysmak Świętokrzyski, który można serwować na ciepło, tuż po zrobieniu. To zaś doskonale sprawdza się na przyjęciach rodzinnych oraz podczas spotkań w gronie przyjaciół. Kilka chwil i przekąska gotowa!

Produkt powstaje na bazie wyselekcjonowanych gatunków mąki, bez dodatku przypraw i aromatów, dzięki czemu każdy może przyrządzić go według własnego pomysłu: papryką, ziołami prowansalskimi, curry albo… cukrem pudrem.

Zamiast nachos

Wielbicieli meksykańskich przysmaków i sosów takich jak guacamole czy pikantna, pomidorowa salsa nie brakuje! Nie każdemu jednak odpowiada kukurydziana nuta nachos. Na szczęście istnieje pszenna alternatywa, którą jest Snack – Przysmak Świętokrzyski.

Przepyszny z serowym sosem oraz u boku czerwonej fasoli, oryginalny w towarzystwie pesto ze świeżych ziół. Doprawiony chili pokaże swoje pikantne oblicze, a w towarzystwie kukurydzy – łagodność.

Z powodzeniem urozmaici też warzywną albo owocową ucztę. Snack można chrupać na przemian z marchwią, selerem naciowym oraz cząstkami kwaśnego jabłka. Bez obaw, że dla kogoś zabraknie, ponieważ Przysmak Świętokrzyski w trakcie smażenia zwiększa swoją objętość nawet do 5 razy – dlatego z jednej paczki można uzyskać objętościowo aż do 10 l przekąski!

Chrupki sekret nasi goreng

Snack – Przysmak Świętokrzyski można też podawać jako element głównego dania, czerpiąc inspiracje z kuchni Wschodu. Do zupy, do dań z makaronu albo do potraw z ryżu – takich jak balijskie nasi goreng, podawane nieodłącznie z chrupkim dodatkiem u boku. Pyszności!

Uwielbiany przez dzieci, nastolatki i przez dorosłych. Na ostro, na słodko, na ciepło i na zimno. Ile osób – tyle pomysłów!

 

Nasze Aktualności