8 lutego 2017


Chrzan Luksusowy w programie „Doceń polskie”

Chrzan Luksusowy w programie „Doceń polskie”

Kolejny produkt Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” został odznaczony prestiżową nagrodą. Znakiem „Doceń Polskie – Top produkt” uhonorowano Chrzan Luksusowy 180 g.

Podczas XXIII certyfikacji żywności przeprowadzonej w ramach Programu „Doceń polskie” oceniano wyroby niemal 80 polskich producentów. Każdy z ponad 180 artykułów spożywczych został indywidualnie sprawdzony przez członków Loży Ekspertów. Specjaliści punktowali produkty w takich kategoriach jak smak, wygląd czy stosunek jakości do ceny  przyznając za każdą z powyższych cech noty w skali od 1 do 10.

W grupie najlepszych produktów znalazł się Chrzan Luksusowy Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka, 70% zawartość korzenia chrzanu.  Dzięki temu, dania z jego dodatkiem podawane –  zarówno na zimno, jak i na gorąco – będą nie tylko ostre, ale także aromatyczne.

Co warte uwagi, Chrzan Luksusowy to nie jedyny produkt WSP Społem, który został doceniony przez Lożę Ekspertów programu „Doceń Polskie”. To  prestiżowe odznaczenie posiadają także Ketchupy Kieleckie (łagodny extra, pikantny extra oraz śliwkowy), a w poprzednich edycjach godło Doceń Polskie otrzymał Majonez Kielecki, Majonez Kielecki Omega-3 i  Musztarda Kielecka deliaktesowa.

Nasze Aktualności