31 stycznia 2017


Funkcjonalne odżywianie z Majonezem Kieleckim

Funkcjonalne odżywianie z Majonezem Kieleckim

Szybkie tempo życia, troska o zdrowie oraz permanentny brak czasu sprawiają, że konsumenci szukają produktów łączących w sobie wiele cech. Jednym z przykładów może okazać się Majonez Kielecki Omega-3, który stanowi źródło cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Racjonalne odżywianie oraz właściwie zbilansowana dieta to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pamiętajmy zatem, by w naszym codziennym menu dominowały wysokiej jakości produkty. Co więcej, w pierwszej kolejności postawmy na świeże warzywa, chude mięso oraz możliwe najmniej przetworzone pozostałe artykuły spożywcze.

WSP Społem mając na uwadze potrzeby konsumentów oraz zmieniające się trendy żywieniowe opracowali recepturę funkcjonalnego Majonezu Kieleckiego Omega-3. Wyrób łączy w sobie kremową konsystencję, a także wyjątkowy smak. Ponadto, ze względu na brak substancji konserwujących, a także wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 polecany jest sympatykom racjonalnego odżywiania. Tradycyjna metoda wytwarzania, naturalne składniki oraz specjalna mieszanka przypraw sprawiają, że Majonez Kielecki Omega-3, podobnie jak w wariancie klasycznym, dodaje wyrazistości nie tylko sałatkom, ale i wielu innym, daniom podawanym na zimno.

Nasze Aktualności