12 sierpnia 2017


Kanapki na piątkę

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Warto zadbać, aby rano na naszym talerzu znalazły się, produkty zarówno bogate w witaminy jak i składniki odżywcze, a ponadto smaczne! W tym z pewnością pomogą dodatki od WSP Społem np. Majonez Kielecki Omega-3.

 

Sadzone na razowcu z dodatkiem Majonezu Kieleckiego Omega-3

Tym razem nie będzie jajecznicy ani owsianki! Wystarczy posmarować pieczywo zielonym pesto i dodać żółty ser, następnie wstawić na kilka minut do piekarnika (ok.3-5). Na ciepłe, chrupiące kromki z lekko roztopionym serem położyć rukolę, szynkę, jajko sadzone oraz rozsmarować cienką warstwę Majonezu Kieleckiego Omega-3. Do tego ulubione warzywa np. pomidor, ogórek i rzodkiewka. Wszystko doprawić solą i pieprzem.

 

Doskonały smak to nie wszystko…

Majonez Kielecki Omega-3 to również źródło cennych dla organizmu związków. Wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 oraz brak substancji konserwujących sprawia, że produkt od WSP Społem może stanowić składnik zbilansowanej diety. Co więcej, wytwarzany jest według tradycyjnej receptury i najlepszej jakości składników. Jego smak i kremowa konsystencji sprawia, że od lat wybierany jest przez konsumentów.

 

Kanapki z Majonezem Kieleckim Omega-3 – niebo w gębie!

Nasze Aktualności