23 maja 2016


Kanapki nie muszą być nudne – udekoruj je kieleckimi sosami

Niejedna mama wie, że przygotowanie zdrowej przekąski dla dziecka to nie lada wyzwanie. Głównie dlatego, że mali smakosze są bardzo wybredni. Jest jednak parę trików, dzięki którym nawet niejadek skusi się na pełną warzyw kanapkę. Co to takiego? Pełne smaku oraz aromatu Sosy Kieleckie od WSP Społem.

Wspólne przygotowywanie przekąsek to świetna zabawa, a także dobry sposób na spędzanie ze sobą czasu. Co więcej, zachęcając dziecko do pomocy w kuchni nie tylko pozwolisz mu poznać zasady żywienia, ale także pomożesz rozwinąć jego umiejętności.

Pomysłów na przekąski dla malucha może być bardzo wiele, jednak na pierwszy raz warto wybrać coś łatwego np. kolorowe kanapki z warzywami, udekorowane Sosami Kieleckimi. Do ich przyrządzenia wystarczą jedynie: pełnoziarniste pieczywo, ser żółty, ulubiona wędlina oraz świeże warzywa np. sałata, papryka oraz ogórek. Wspólnie z dzieckiem wycinaj z nich przeróżne kształty i układaj je w fantazyjny sposób. Następnie na tak przygotowanych kanapkach „narysuj” za pomocą wybranego Sosu Kieleckiego (hamburgerowego, czosnkowego lub amerykańskiego) zabawne symbole – poręczna butelka oraz precyzyjny dozownik z pewnością ułatwią to zadanie! Smak kieleckich dodatków idealnie podkreśli pozostałe składniki kompozycji. Dzięki temu przekąska zniknie raz, dwa!

Sosy Kieleckie stanowią zestaw wyśmienitych dodatków do potraw, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną kuchnię. Produkty wytwarzane są według unikalnych receptur, a w ich składzie znajdują się jedynie najwyższej jakości przyprawy, zioła oraz warzywa. Produkty dostępne są w trzech wariantach smakowych tj. amerykańskim, hamburgerowym i czosnkowym, wśród których każdy znajdzie swój ulubiony.

Nasze Aktualności