26 maja 2023


Kolejna nagroda główna i 2 wyróżnienia dla WSP SPOŁEM!

Aż trzy produkty WSP SPOŁEM zostały dostrzeżone w konkursie Złoty Paragon 2023. Podczas uroczystej Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu, uzyskaliśmy pierwsze miejsce dla Majonezu Kieleckiego oraz dwa pozostałe wyróżnienia: dla Ketchupu Kieleckiego i Octu Kieleckiego.

Tegoroczne rozdanie odbyło po raz 13. w Teatrze Kamienica. Dla przedstawicieli rynku spożywczego jest to wydarzenie wysokiej rangi. Krajowi kupcy i detaliści, oddający swoje głosy w ankiecie przygotowanej przez Kantar Polska, oceniają najlepiej sprzedające się produkty i wybierają te marki, które są przez konsumentów najbardziej lubiane. Tym bardziej cieszymy się, że aż kilka naszych flagowych produktów: Majonez Kielecki 500 ml (nagroda główna w kategorii „majonezy”), Ketchup Kielecki łagodny Extra 500 g (wyróżnienie w kategorii „ketchupy”) i Ocet Kielecki spirytusowy 10% 500 ml (wyróżnienie w kategorii „octy”), zostało dostrzeżonych i docenionych, udowadniając, że nasze produkty mają znaczenie na sklepowej półce.

Łącznie wręczono 65 certyfikatów i 130 wyróżnień, a do tego kilkadziesiąt nagród specjalnych Kolegium Redakcyjnego. Poza częścią związaną z rozdawaniem certyfikatów dla najlepiej sprzedających się produktów, przygotowano także moc prelekcji. Słuchaliśmy wystąpień związanych z trendami sprzedażowymi czy rynkowymi prognozami. Nad wydarzeniem czuwał organizator i wydawca Fischer Trading Group, wspólnie z redakcją miesięcznika branżowego „Hurt i Detal”.

Nasze Aktualności