3 lipca 2020


Konkurs #kulinarny rok z WSP Społem

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” na tegoroczny sezon wakacyjny przygotowała specjalne niespodzianki dla fanów swoich produktów. Rozpoczyna się wyjątkowy konkurs pełen kulinarnych doznań! Wystarczy przygotować specjalną, pełną smaku potrawę, podzielić się z innymi swoim przepisem i… wygrać Thermomix oraz inne atrakcyjne nagrody!

Jesteś fanem tradycyjnych receptur, a przepis na Twoje ulubione danie jest w rodzinie od pokoleń? A może lubisz eksperymentować w kuchni i samodzielnie wymyślać kreatywne potrawy? Niezależnie od tego jaka jest odpowiedź – to konkurs dla Ciebie! Zaskocz wszystkich ciekawym przepisem, w którym wykorzystasz produkty WSP „Społem” i weź udział w konkursie kulinarnym. Można w nim zdobyć cenne nagrody!

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Kup dowolny produkt lub produkty WSP „Społem” i zachowaj paragon.

W komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u Majonezu Kieleckiego (www.facebook.com/majonezkielecki/) zamieść przepis na dowolne danie z wykorzystaniem produktu lub produktów WSP „Społem”.

Zwycięzca konkursu otrzyma Thermomix TM6 o wartości 5 395 zł!

Ale to nie wszystko! Autorzy najciekawszych przepisów mają szansę otrzymać aż 35 nagród pocieszenia w postaci zestawów produktów WSP „Społem” w opakowaniach plastikowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2020 roku do godziny 23:59.

Regulamin oraz szczegóły konkursu: (https://bit.ly/3edhH9m)

 

plik do pobrania

Załącznik nr.1

plik do pobrania

Załącznik nr.2

Nasze Aktualności