23 stycznia 2020


Loteria z Majonezem Kieleckim zakończona!

W dniach od 1 października do 15 grudnia 2019 roku odbywała się wyjątkowa loteria „Odkryj naszą tradycję – Majonez Kielecki”, której organizatorem była Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem”. W ubiegłym roku Majonez Kielecki obchodził okrągłą, sześćdziesiątą rocznicę obecności na polskim rynku. Loteria była więc akcją promocyjną zorganizowaną dla Klientów specjalnie z myślą o tym pięknym jubileuszu produktu. Majonez Kielecki już od tylu lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród konsumentów dzięki charakterystycznemu, wyrazistemu smakowi oraz tradycyjnej recepturze, niezmiennej przez cały okres jego obecności na rynku.

Klienci, którzy zakupili Majonez Kielecki z etykietą loteryjną zawierającą e-zdrapkę mieli szansę na wygranie wyjątkowych nagród – takich jak: Thermomixy TM6 oraz nagrody pieniężne w wysokości 100 złotych. Ci, którym za pierwszym razem szczęście nie dopisało mieli kolejną szansę uprawniającą do udziału w losowaniu nagrody głównej czyli… 60 000 złotych! Odbyło się ono tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Miło nam poinformować, że w/w kwota czyli 60 000 złotych trafiła w ręce Pana Michała z powiatu nowodworskiego, leżącego w woj. pomorskim. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zarówno Laureatowi głównej nagrody jak i zwycięzcom nagród II i III stopnia. Życzymy, aby wygrane pomogły Państwu w realizacji marzeń. Jednocześnie serdecznie dziękujemy Wszystkim udział w naszej zabawie. Loteria cieszyła się bowiem ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców – zgłoszonych zostało blisko 80 tysięcy unikalnych kodów!

 

Nasze Aktualności