7 czerwca 2019


Majonez Kielecki po raz kolejny wyróżniony przez klientów

Na oficjalnej gali organizowanej przez magazyn „Hurt & Detal” przedstawiciele WSP „Społem” odebrali aż dwie nagrody! Obydwie otrzymał Majonez Kielecki, który w tym roku obchodzi 60-lecie obecności na rynku polskim. Pierwsza nagroda to „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” przyznana na podstawie badań opinii konsumentów, druga to specjalne wyróżnienie z okazji jubileuszu w/w marki.

Czytelnicy miesięcznika „Hurt & Detal”, którzy brali udział w specjalnej ankiecie, głosowali na najlepsze produkty z branży FMCG w wybranych kategoriach. Brali oni pod uwagę szereg czynników w tym wpływ produktów na rozwój handlu detalicznego w Polsce w 2018 roku czy też ich konkurencyjność na rynku. Na tej podstawie Majonez Kielecki zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii i otrzymał specjalną nagrodę „Złoty Paragon 2019”.

Tak jak zostało to już wspomniane powyżej Majonez Kielecki na półkach sklepowych dostępny jest już od… 60 lat! Od samego początku producent przykładał szczególną wagę do zachowania tradycyjnej receptury, zapewnienia najwyższej jakość gotowego wyrobu jak również charakterystycznego, niezmiennego od pokoleń smaku. W uznaniu konsekwencji w realizacji wyznaczonych celów Kolegium Redakcyjne „Hurt & Detal” przyznało Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” specjalną jubileuszową nagrodę. Dzięki aktywnej i elastycznej polityce sprzedażowo – marketingowej marka z Kielc osiągnęła międzynarodową skalę i rozpoznawalność. Majonez Kielecki można bowiem znaleźć obecnie także w sklepach poza granicami Polski – m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii USA czy nawet w Australii.

Nasze Aktualności