15 listopada 2022


Majonez Kielecki roślinny – ponownie z wyróżnieniem „Doceń polskie”

Majonez Kielecki roślinny został po raz drugi doceniony prestiżowym znakiem jakości „Doceń polskie marki TOP PRODUKT”. Specjaliści związani z branżą spożywczą oraz technolodzy żywienia oceniali smak, wygląd oraz stosunek jakości do ceny w/w wyrobu. We wszystkich kategoriach konkursowych Majonez Kielecki roślinny osiągnął najwyższe noty, co oznacza, że produkt otrzymał na kolejne 24 miesiące to wyjątkowe wyróżnienie i godło.

Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie” propaguje wysokiej jakości produkty spożywcze dostępne na rynku i ich wytwórców. Podczas tegorocznej – 45. już edycji – Loża Ekspertów oceniła około 100 wyrobów z oferty 59 producentów z całego kraju.

Godło „Doceń polskie TOP PRODUKT” zostało przyznane dla Majonezu Kieleckiego roślinnego po raz drugi. Zgodnie z zasadą jest ono nadawane na okres dwudziestu czterech miesięcy – po upływie tego terminu producent może zgłosić nagrodzony produkt do ponownej oceny.  Ponowny sukces naszego wyrobu świadczy o tym, że mimo upływu czasu jego jakość pozostaje na najwyższym poziomie.

Skład Majonezu Kieleckiego roślinnego oparty został m.in. na białkach grochu, oleju rzepakowym i aromatycznej musztardzie. Nie ma w nim żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego jest on doskonałą alternatywą nie tylko dla osób na diecie wegańskiej, ale także dla klientów chcących urozmaicić lub zmienić swój codzienny jadłospis. Dzięki unikalnej kompozycji smakowej, aksamitnej i kremowej konsystencji oraz wykorzystaniu wysokiej jakości składników wyrób – od lipca 2020 roku, kiedy to został wprowadzony na rynek – jest bardzo chętnie wybierany przez konsumentów.

Nasze Aktualności