24 października 2023


Majonez Kielecki z papryką chipotle

Niedawno w ofercie Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” pojawił się nowy produkt – Majonez Kielecki z papryką chipotle. To idealna propozycja nie tylko dla miłośników latynoskich, wyrazistych i esencjonalnych smaków.

Nowa odsłona Majonezu Kieleckiego wyróżnia się charakterystyczną, dymną nutą pikanterii, którą zawdzięcza ognistej papryce chipotle oraz sosowi adobo. Dzięki temu, że łączy w sobie najlepsze cechy klasycznego polskiego majonezu oraz kuchni latynoskiej świetnie sprawdzi się nie tylko do dań pszennych (np. tortilli) czy owoców morza, ale także nachosów, hamburgerów, hot-dogów, kanapek oraz wielu innych specjałów.

Za sprawą tytułowych papryczek najnowszy członek rodziny „Kieleckich” ma też piękny różowawy kolor. To właśnie dlatego, dania z jego dodatkiem nie tylko zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia, ale nasycą również wzrok apetycznością przygotowanych z jego wykorzystaniem potraw. Ważną informacją jest fakt, że wyrób ten zawiera w sobie jajek z chowu ściółkowego.

Produkt otrzymał nowoczesną etykietę w przyciągającym wzrok, a zarazem niezwykle eleganckim czarno – czerwonym zestawieniu kolorystycznym. Jak informuje WSP Społem, zarówno projekt opakowania, jak i stworzenie „ostrej” wersji majonezu jest odpowiedzią na potrzeby i gusta konsumentów młodego pokolenia.

Nasze Aktualności