16 grudnia 2016


Snack – smak karnawału

Na noworoczne spotkania z rodziną i znajomymi przy ulubionej muzyce oraz suto zastawionym stole czekamy cały rok! W związku z tym, warto na ten czas odpowiednio się przygotować. Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” jako pomysł na jedną z przekąsek poleca Snack – Przysmak Świętokrzyski serwowany wraz z Sosami Kieleckimi.
Nie da się ukryć, że każdy, niezależnie od wieku, lubi chrupać! Chipsy, popcorn, paluszki… one kuszą najbardziej. Niestety nie można zaliczyć ich do najzdrowszych przekąsek. Warto więc poszukać produktów do samodzielnego przygotowania w domu.
Przypraw według uznania
Snack nie ma sobie równych, gdyż jest to jedyna z nielicznych na rynku przegryzka pozwalająca na przyprawienie jej w dowolny sposób. Gotowe chrupki świetnie smakują zarówno w wersji na słono, jak i na słodko. Opakowanie Snacków jest bardzo wydajne, gdyż z paczki o wadze 400g można przygotować aż 10 l gotowego produktu. Ponadto produkt wyróżnia się ze względu na brak substancji konserwujących oraz sztucznych barwników. Snack dostępny jest w dwóch wersjach – z mąki ziemniaczanej lub pszennej.

Podawaj z sosami
Świętokrzyski przysmak świetnie komponuje się z dipami np. z Sosem Kieleckim cygańskim. Pikantny smak produktu dodaje mu wyrazistości. Taki karnawałowy zestaw na pewno zasmakuje Twoim gościom!

Nasze Aktualności