1 sierpnia 2017


Snack w pomidorach

Kratki, okienka, drabinki – o czym mowa? Oczywiście o Snacku – Przysmaku Świętokrzyskim, który stanowi wyborną alternatywę dla powszechnie lubianych przekąsek. Rozsmakowują się w nim zarówno młodsi, jak i starsi. Snack – Przysmak Świętokrzyski świetnie sprawdza się zarówno podczas wakacyjnych przygód, jak i podczas wieczorów filmowych! Wystarczy, że podasz go w towarzystwie ulubionych dodatków i menu na całe spotkanie gotowe!

Duet idealny

Przysmak Świętokrzyski i Ketchup Kielecki to zestaw wręcz doskonały. Chrupiące krateczki smacznie skomponują się z mocnym pomidorowym smakiem sosu, który dostępny jest aż w trzech wariantach.

Ketchup Kielecki extra pikantny to propozycja dla osób lubiących wyrazistą kuchnię. Dzięki papryczce chilii przyprawa ma intensywny smak.

Łagodniejsza wersja Ketchupu Kieleckiego z pewnością sprawdzi się wśród zwolenników tradycyjnych dodatków. Sos charakteryzuje się apetycznym ziołowym aromatem.

Z kolei Ketchup Kielecki o smaku śliwkowym, przypadnie do gustu miłośnikom oryginalnych przypraw. Dzięki przecierom z jabłek i śliwek polubią go również dzieci! Co więcej, ten wariant okaże się świetnym dipem do Snacków z mąki ziemniaczanej.

Zasnakuj pomidorowych pyszności!

Nasze Aktualności