4 PAŹDZIERNIKA 2023

Wózki inwalidzkie i toaletowe od WSP „Społem” dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Specjalistyczny sprzęt trafił na Oddział Rehabilitacji Neurologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Z wózków korzystać będą pacjenci, poddawani rehabilitacji po udarach. W imieniu Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” sprzęt przekazał Prezes Zarządu – Adam Jamróz wraz z Kierownikiem Działu Marketingu – Grzegorzem Feliksiakiem.

Łącznie 4 wózki inwalidzkie i toaletowe trafiły na Oddział Rehabilitacji Neurologicznej który działa w strukturach Świętokrzyskiego Centrum Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Na tym, zapewniającym 24-godzinna opiekę lekarską oddziale, przebywają pacjenci po udarach, często przez długie tygodnie. Podczas oficjalnego przekazania sprzętu, kierownik oddziału – Justyna Sieczka podkreślała, że urządzenia te są im niezwykle potrzebne w tym procesie.

– Zespół Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach to wybitni specjaliści, którzy dzięki swojej wiedzy, zaangażowaniu oraz empatii pomagają chorym. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie nie tylko pomoże im w pracy, ale także przyspieszy proces dochodzenia pacjentów do zdrowia – powiedział Adam Jamróz, Prezes Zarządu WSP „Społem”.

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” już po raz kolejny wsparła kielecką placówkę. Wcześniej, podczas pandemii COVID-19 zakupiła i przekazała Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu stacjonarny respirator.

Zdjęcia z oficjalnego przekazania sprzętu można znaleźć na stronie WSZ w Kielcach:

Czytaj również

9.02.2024

Przekąska schyłku PRL’u. Czy wciąż tak samo produkowana?

Czytaj dalej

22.01.2024

Nowy rok, nowy Ty! Nie rezygnuj z ulubionych potraw, ale zmień podejście do jedzenia

Czytaj dalej

15.01.2024

Premierowy smak od stycznia w sklepach: Chrzan Luksusowy z Jalepeno!

Czytaj dalej

Wróć do strony aktualności