4 października 2023


Wózki inwalidzkie i toaletowe od WSP „Społem” dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Specjalistyczny sprzęt trafił na Oddział Rehabilitacji Neurologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Z wózków korzystać będą pacjenci, poddawani rehabilitacji po udarach. W imieniu Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” sprzęt przekazał Prezes Zarządu – Adam Jamróz wraz z Kierownikiem Działu Marketingu – Grzegorzem Feliksiakiem.

Łącznie 4 wózki inwalidzkie i toaletowe trafiły na Oddział Rehabilitacji Neurologicznej który działa w strukturach Świętokrzyskiego Centrum Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Na tym, zapewniającym 24-godzinna opiekę lekarską oddziale, przebywają pacjenci po udarach, często przez długie tygodnie. Podczas oficjalnego przekazania sprzętu, kierownik oddziału – Justyna Sieczka podkreślała, że urządzenia te są im niezwykle potrzebne w tym procesie.

Zespół Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach to wybitni specjaliści, którzy dzięki swojej wiedzy, zaangażowaniu oraz empatii pomagają chorym. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie nie tylko pomoże im w pracy, ale także przyspieszy proces dochodzenia pacjentów do zdrowia – powiedział Adam Jamróz, Prezes Zarządu WSP „Społem”.

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” już po raz kolejny wsparła kielecką placówkę. Wcześniej, podczas pandemii COVID-19 zakupiła i przekazała Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu stacjonarny respirator.

Zdjęcia z oficjalnego przekazania sprzętu można znaleźć na stronie WSZ w Kielcach:

https://wszzkielce.pl/wozki-inwalidzkie-od-wsp-spolem/

Nasze Aktualności