11 czerwca 2021


Wyjątkowe wyróżnienia dla produktów Kieleckich   

11 edycja konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2021” organizowanego przez wydawcę prasy branżowej Fischer Trading Group zakończyła się ogromnym sukcesem Wytwórczej Spółdzielni „Społem”. Aż trzy nagrody w plebiscycie otrzymały produkty firmy – Majonez Kielecki 310 ml, Ketchup Kielecki łagodny oraz Musztarda Kielecka sarepska.

Do tegorocznego konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2021” zgłoszono blisko 400 produktów w 65 kategoriach. Zwycięzcy wyłonieni zostali na podstawie badań opinii sprzedawców. Czytelnicy miesięcznika „Hurt & Detal” – kupcy, czyli właściciele i kierownicy sklepów spożywczych – głosowali za pomocą ankiety na najlepiej sprzedające się ich zdaniem produkty z branży FMCG. Na podstawie uzyskanych wyników, nagrodę „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2021” w kategorii majonezy otrzymał Majonez Kielecki Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”. Dodatkowo Ketchup Kielecki łagodny i Musztarda Kielecka sarepska zostały wyróżnione w swoich kategoriach.

„Bardzo się cieszymy z otrzymanych nagród i wyróżnień. Jest do dla nas szczególnie ważne, ponieważ konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2021” to prestiżowy i ważny plebiscyt na rynku polskim. Docenienie naszych produktów przez detalistów jest potwierdzeniem, że prowadzone przez nas działania oraz koncepcja naszych produktów są cenione na rynku. To dla nas szczególny powód do dumy i potwierdzenie wysokiej pozycji na rynku majonezów i sosów z Kielc” – mówi Zbigniew Mojecki, z-ca prezesa ds. handlowych WSP „Społem”.

Nasze Aktualności