31 sierpnia 2016


Z sosem smakuje lepiej

Szybkie tempo życia często nie pozwala na spędzanie kilku godzin w kuchni dziennie. Dlatego konsumenci chętnie sięgają po produkty, które znacząco skracają czas przygotowywania ulubionych potraw. Przykładowo Sosy Kieleckie z powodzeniem zastąpią domowe dressingi, marynaty, a także urozmaicą smak dań podawanych na gorąco.
W ofercie WSP Społem znajduje się sześć rodzajów sosów. W związku z tym wielbiciele łagodnej, a także pikantnej kuchni na pewno znajdą coś dla siebie.
Sosy Kieleckie – chrzanowy, tatarski oraz czosnkowy dedykowane są entuzjastom kuchni staropolskiej. Ich intensywny smak oraz aromat doprawią pieczone mięsa oraz wędliny. Miłośnicy kuchni azjatyckiej z pewnością skosztują Sosu Kieleckiego curry, natomiast zwolennicy wyrazistych przypraw wybiorą wariant cygański oraz kanapkowy.

Każdy z dodatków można serwować nie tylko w formie dipu. Kieleckie wyroby świetnie sprawdzą się również jako składnik potraw z makaronem, ryżem czy kaszą, gdzie posłużą za sos. To także ciekawy sposób na urozmaicenie sałatek, kanapek oraz warzywnych zapiekanek.

Nasze Aktualności